Audio Show – skupisko trendów

Audio Show – skupisko trendów

Impreza Audio Show jest jednym z największych europejskich wydarzeń związanych z prezentacją sprzętu adiovideo, a także kina domowego. Ostatnio odbyła się już dziewiętnasta jej edycja. Przedstawia się tutaj najnowsze rozwiązania technologiczne, nowinki oraz nowe produkty z zakresu systemów audiowizualnych. Jest więc niezliczona ilość odtwarzaczy (CD, DVD), wzmacniaczy, różnego rodzaju projektorów, telewizorów, ekranów plazmowych czy też kolumny głośnikowe PSB Speakers, Vienna Acoustics, Bowers Wilkins, ProAc.

Audio Show to niepowtarzalna okazja, aby potencjalny użytkownik sprzętu mógł zapoznać się z danym produktem i jego możliwościami. Można tu posłuchać brzmienia najlepszych urządzań. Wśród nich są także te najbardziej zaawansowane, plasujące się na najwyższej półce cenowej. Każdy ma jednak prawo do swobodnego obejrzenia, przetestowania. Wszystko to bez konieczności ponoszenia zobowiązań, czy wysłuchiwania ofert sprzedawców. Co ciekawe, w trakcie tego wydarzenia odbywają się także seminaria nawiązujące do tematyki audio-video, a także koncerty – głównie jazzowe oraz muzyki klasycznej.

Znacznym udogodnieniem jest lokalizacja tej imprezy, która celowo nie została zorganizowana w hałaśliwym i zatłoczonym centrum targowym, ale w eleganckim i kameralnym hotelu. Wszystko po to, by stworzyć warunki możliwie przypominające te domowe, w których można będzie ze spokojem posłuchać muzyki, a także z uwagą przetestować sprzęt.

O powodzeniu imprezy oraz jej ciągłym rozwoju najlepiej świadczą statystyki, które wyraźnie wskazują na to, że każdego roku to wydarzenie obejmuje coraz większą liczbę wystawców.