Integracyjna propozycja marki VOCO

Integracyjna propozycja marki VOCO

Produkty marki VOCO to propozycja, która pozwoliła na wygodne połączenie klasycznych systemów stereo z cyfrową rewolucją plików. W dodatku wszystko to w jednym sprzęcie. Owa synchronizacja była możliwa dzięki dobremu jakościowo przesyłowi danych z gniazda USB, czy serwerów, a także z urządzeń zaopatrzonych w Wi-Fi. Pomocna w realizacji tego przedsięwzięcia okazała się być również niepowtarzalna aplikacja służąca odtwarzaniu radia sieciowego, czy plików, która jest sterowana zarówno za pomocą dotykowego ekranu, jak i głosu. Warto zwrócić też uwagę na fakt obsługi do dziesięciu odrębnych stref typu „multirom.

Według amerykańskich rankingów branżowych, produkty VOCO są jednym z najbardziej uznanych, innowacyjnych oraz pożądanych produktów. Ta propozycja VOCO zdobyła znaczące wyróżnienia zarówno ze strony amerykańskich konsumentów, jak i instalatorów audio-video. W skład pełnej gamy produktów VOCO wchodzą następujące elementy: strefowy, bezprzewodowy i strumieniowy odtwarzacz audio V-Zone, odtwarzacz audio-video V Zone, odtwarzacz do instalacji V-Pack (również bezprzewodowe, strefowe i strumieniowe) oraz aktywna, bezprzewodowa kolumna pięciogłośnikowa, która posiada wbudowany odtwarzacz strumieniowy audio-video V-Spot.

Choć opis poszczególnych składowych brzmi nieco skomplikowanie, to jednak sam proces instalacji i konfiguracji zestawu VOCO jest czymś niezmiernie prostym. Dzięki temu produktowi otrzymujemy możliwość stworzenia swoistej bazy multimediów dla wszystkich posiadanych w domu urządzeń, a także streamowanie całej ich zawartości do wieży hi-fi, sound baru, kina domowego, czy innych systemów audio-video.

sound bar