Nowoczesne głośniki Samsunga gwiazdą Las Vegas

Nowoczesne głośniki Samsunga gwiazdą Las Vegas

Tegoroczne targi CES 2015 zapowiadają się dla Samsunga pod hasłem prawdziwego debiutu. Planuje on bowiem zaprezentować swoje nowe propozycje dla produktów audio, między innymi głośniki pochodzące z najnowszych serii 7500 (głośniki stacjonarne) oraz 6500 (głośniki przenośne), a także rozszerzoną gamę soundbarów, występujących z charakterystycznym zakrzywieniem. Może być ciekawie.

Nowe głośniki od Samsunga wyróżniają się przede wszystkim tym, że stwarzają możliwość rozchodzenia się dźwięków w obrębie 360 stopni. Jest to możliwe za sprawą technologii stworzonej przez samego producenta, która nosi interesującą nazwę „Ring Radiator” i przy okazji ma przyczynić się do podwyższenia stopnia równowagi panującej pomiędzy wysokimi i niskimi tonami. Każdy z tych nowoczesnych modeli głośników wyróżnia się eleganckim wykonaniem oraz estetyką, co jest w dużej mierze zasługą dobrych jakościowo materiałów. W związku z powyższym, bardzo gustownie komponują się one niemal z każdym wnętrzem. W dodatku, wersja przenośna, czyli model 6500 pozwala zabierać je ze sobą poza granice swojego domostwa, a więc cieszyć się płynącymi z nich korzyściami także na wyjeździe.

Podczas targów CES 2015, będzie również okazja do podziwiania zakrzywionych soundbarów, które idealnie dopasowują się do wcześniejszej oferty Samsunga, a mianowicie do również zakrzywionych telewizorów. Planuje się przedstawić dokładnie cztery wersje tych soundbarów, a dokładnie model 6000, 6500, 7500, a także 8500. Na podkreślenie zasługuje fakt, że ten ostatni model wyróżnia się wyższą od innych jakością dźwięku. Dodatkowo będzie można zobaczyć doskonałej klasy sprzęt yamaha audio, który, równie dobrze komponuje się z różnymi urządzeniami.