Nowości marki Harman Kardon

Nowości marki Harman Kardon

Mówi się, że produkty marki Harman Kardon to sprzęty audio, które wyznaczają trendy. Oferta firmy obejmuje zarówno same odtwarzacze, jak i kolumny, czy słuchawki douszne. Każdy z tych sprzętów jest powszechnie kojarzony z dobrym brzmieniem.

Obecnie Harman Kardon szykuje się z wprowadzeniem na rynek nowoczesnego i wyjątkowo funkcjonalnego systemu audio, który nosi nazwę Omni. Jest to kolejna, ulepszona propozycja dla zestawu typu „multiroom”, dzięki któremu profesjonalne nagłośnienie całego domu stanie się bardzo realną perspektywą. Właściciel tego systemu będzie mógł dokonać montażu licznych urządzeń, a następnie z łatwością sprawować nad nimi całkowitą kontrolę. Na przykład obsługa bezprzewodowych głośników wiąże się zaledwie z obsługą jednego przycisku i to tego z gatunku dotykowych. Do sprawowania kontroli i sterowania sprzętem można będzie można jednak wykorzystać także specjalną aplikację na smartfona. Warto wspomnieć, że jest czym zarządzać, gdyż każdy ze wspomnianych bezprzewodowych głośników i słuchawek dousznych może się poszczycić imponującą mocą. Jeden z ważniejszych elementów tego systemu audio nosi nazwę Adapt. Co to takiego? Otóż, jest to bezprzewodowy adapter audio HD. Sprzęt ten jest na tyle inteligentny, iż pozwala użytkownikowi na odtwarzanie tej samej muzyki w całym domu. Przechodząc z jednego pomieszczenia do drugiego, muzyka „przechodzi” razem z nami. Dzieje się to za sprawą synchronizacji istniejącego już systemu audio z nowymi głośnikami oraz bezprzewodowym systemem.

To nie koniec udogodnień, gdyż producenci już teraz zapowiadają, że system będzie cały czas poddawany przemianom i rozwojowi.