Oryginalna oferta wśród sprzętów stereo

Oryginalna oferta wśród sprzętów stereo

Jednym z nowszych trendów dla zestawów stereo jest tworzenie przezroczystych, kryształowych propozycji, w których eksponowany jest każdy najmniejszy kabelek, czy styk. Nie trzeba więc dokonywać rozkręcania sprzętu, aby zobaczyć co kryje on w środku. Reprezentatywnym przedstawicielem przybliżonego trendu jest Soundsticks Wireless, który zawiera dwie kolumny satelitarne, które z kolei są zaopatrzone w cztery przetworniki oraz serce całego systemu, czyli niskotonowiec. Urządzenie jest w stanie wygenerować brzmienie obejmujące zakres częstotliwości od 44HZ do 20 Khz.

Ciekawą nowinką w branży audio jest też bezprzewodowy, kieszonkowy głośnik. Niektórzy określają go żartobliwie mianem mikrusa, jako że liczy on sobie zaledwie 83 milimetry średnicy oraz waży tylko 127 gramów. Idealnie nadaje się do torebki, tornistra, ale można go też przypiąć do ubrania. Głośniczek posiada ponadto wbudowaną baterię litowo-jonową, którą można naładować poprzez mikro port USB. Pozwala to na około pięciogodzinne, nieprzerwane odtwarzanie ulubionej muzyki. Zawarte w urządzeniu gniazdo stereo mini jack pozwala zaś na nagłośnienie muzyki z nieco starszych urządzeń, które nie posiadają opcji odtwarzania bezprzewodowego.

Jeżeli pragniemy zwiększyć głośność słuchanej muzyki, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zakupić większe głośniki. Dzisiaj rynek sprzętów stereo jest na tyle bogaty, że z pewnością znajdziemy propozycję najbardziej odpowiednią dla posiadanego już przez nas zestawu. W dodatku, taki sprzęt można z łatwością dopasować do własnych upodobań dotyczących preferowanego kształtu, czy formy.

Sklep ze sprzęte stereo : http://www.tophifi.pl/

http://www.tophifi.pl/