Play-Fi – co to za trend?

Play-Fi – co to za trend?

Domowe audio stara się dzisiaj za wszelką cenę sprostać wszelkim wymaganiom wynikającym z faktu nastania wszechobecnego trendu muzyki mobilnej. Mimo wszystko, liczne badania wskazują jednak na to, że wciąż istnieje znaczący popyt na elastyczne i optymalne rozwiązania typu multiroom, takie, które nie ograniczają się zaledwie do jednej marki. Ludzie potrzebują uniwersalnego systemu, który będzie w stanie zapewnić im pożądaną jakość, bez względu na konkretne pomieszczenie. Wiele argumentów przemawia za tym, iż propozycją, która w znaczącym stopniu odpowiada na tę potrzebę jest powstała niedawno technologia nosząca nazwę DTS Play-Fi.

Zasada działania, na której bazuje ta technologia jest dosyć prosta. Otóż, mechanizm działa na podstawie powszechnie już znanego, strumieniowego przesyłu muzyki, który jest z kolei możliwy dzięki technologii Wi-Fi. Warto tu jednak zwrócić uwagę na istotne szczegóły. Otóż, ta technologia nie jest przyporządkowana tylko do pojedynczej platformy, czy marki. Obecnie jest ona najbardziej osiągalna dla tych, którzy są posiadaczami konkretnych aplikacji dla androidowych systemów. W dodatku, już trwają przygotowania do obsługiwania wersji dla Windows oraz iOS. W efekcie, każde urządzenie, jeśli tylko będzie zawierało w sobie technologię Play-Fi, będzie również w stanie sprawnie współpracować z oprogramowaniem, bez względu na markę, rodzaj, czy system sterowania.

Obsługa i system instalacji zostały w przypadku Play-Fi maksymalnie uproszczone. Użytkownik musi tylko zainstalować aplikację oraz podłączyć głośnik.

Więcej na temat instalacji play Play-FI dowiesz się na : http://www.tophifi.pl/

http://www.tophifi.pl/