Wielozadaniowy sprzęt grający

Wielozadaniowy sprzęt grający

Osoby, które szukają samowystarczalnego, uniwersalnego systemu audio, a także całościowej propozycji dla systemu stereo HiFi, powinny zainteresować się produktem wpisujących się w nurt najnowszych trendów, a mianowicie CocktailAudio X30, który znajduje sie w sklepie Top Hifi. Łączy on w sobie wiele przydatnych cech, które wspólnie tworzą funkcjonalną oraz wygodną w użytkowaniu całość.

Propozycja CocktailAudio X30 sprawdzi się także w sytuacji, kiedy użytkownik posiada już system audio, jednak pragnie go rozbudować, a więc zwiększyć możliwości oraz funkcjonalność. Dużym plusem jest to, że ten sprzęt posiada już wbudowany zarówno DAC, jak i układ ADC, które umożliwiają podłączenie właściwie każdego, dowolnego źródła muzyki. Zadowoleni będą także miłośnicy starych, dobrych przebojów, którzy dzięki tej nowej technologii będą mogli przenieść tu muzykę z płyt cyfrowych oraz winylowych i posiadać ją w jednym miejscu. W dodatku, przy każdym utworze istnieje możliwość posiadania na jego temat szczegółowych informacji (nazwa utworu, wykonawcy, albumu). Udogodnienie to można zawdzięczać rozbudowanym możliwościom rejestracji z całościową obsługą hi-res. CocktailAudio X30 jest wyposażony w nowoczesne interfejsy sieciowe i współpracuje z lokalnymi pamięciami masowymi.

Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju serwer muzyczny wyposażony w odtwarzacz optyczny. Takie połączenie daje wiele nowych możliwości. Z pewnością jest to pozycja znana wszystkim wielbicielom dobrych jakościowo brzmień, a także miłośnikom designerskich, zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla sprzętu.